ВАЖАН ПОСАО ФМП-А: "Пантери" задржали два битна играча
ФМП није имао баш добру сезону. Тим из Железника је АБА лигу окончао на 11. месту, док је у КЛС-у изгубио у полуфиналу од Црвене звезде. Ипак, челници клуба су већ кренули да размишљају о наредној сезони и урадили су важан посао.
ФОТО: АБА лига/КК ФМП/Ивица Веселинов
Наиме, дрес уговор са "пантерима" су продужили Јован Новак и Матиц Ребец који су показали колико су важни за екипу Саше Никитовића.
Словеначки плејмејкер је на измаку 2023. године стигао у ФМП. Од доласка је у АБА лиги просечно бележио 11,1 поен и 5,8 асистенција.
Српски кошаркаш је уговор продужио на две године. Он је клуб појачао последњег дана фербуара. У дресу тима из Железника бележио је 10,8 поена и 4,8 асистенција.
Подсетимо, ФМП је у АБА лиги остварио учинак 9-17.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ЉУБИМАЦ "ДЕЛИЈА": Овом играчу Звезде су навијачи скандирали пред други меч финала
Препоручујемо
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ЈЕДНА ОД НАЈЗГОДНИЈИХ РУСКИЊА ЧЕКАЛА ДОНЧИЋА У ТУНЕЛУ: Дао јој је 25 милиона долара, ево шта се онда десило (ФОТО)
Лука Дончић тренутно игра кошарку на нивоу коју је тешко зауставити.
17. 03. 2026. у 19:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)