БИВШИ ИГРАЧ МЕГЕ ИМА НОВИ КЛУБ: Басконија пазарила у Француској

Филип Милошевић

12. 06. 2024. у 16:56

Некадашњи кошаркаш Меге Тимоти Луваву-Кабаро напустио је Асвел у којем је провео последњих годину дана и потписао уговор са Басконијом.

БИВШИ ИГРАЧ МЕГЕ ИМА НОВИ КЛУБ: Басконија пазарила у Француској

FOTO: EPA

Баскијци и поред тога што тренутно немају тренера раде на склапању тима за следећу сезону, након Камара Болдвина довели су сада и бившег НБА аса.

Луваву је потписао двогодишњи уговор са шпанским клубом.

Прошлу сезону је провео у Асвелу док је пре тога био у Арманију. Провео је и шест година у НБА лиги.

БОНУС ВИДЕО: "КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.

06. 05. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ГРОБАРИ МУ ОВО НЕЋЕ НИКАД ЗАБОРАВИТИ: Умро је Владимир Цветковић, легенда Звезде и СПАСИЛАЦ Партизана!