ГОРИ ХУМСКА! Партизан нациљао страшно појачање

Марко Паунић
Марко Паунић

27. 06. 2024. у 13:51

ПОТПУНА реконструкција црно-белог тима је почела

ГОРИ ХУМСКА! Партизан нациљао страшно појачање

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Партизан се активно припрема за наредну сезону, а најновије вести говоре да би у њихове редове ускоро могао да стигне Стерлинг Браун, најбољи играч Албе из Берлина у претходној сезони.

Према информацијама Моцарт спорта, преговори између Партизана и Стерлинга већ неко време трају и све указује на то да ће овај амерички интернационалац ускоро обући црно-бели дрес.

Браун је прошлу сезону провео у Алби из Берлина где је био један од најсјајнијих играча, упркос тешкој сезони клуба који је завршио на последњем месту табеле Евролиге. 

ФОТО: М. Вукадиновић

 

Просечно је бележио 11,2 поена, 3,3 скока и 2,4 асистенције по мечу, демонстрирајући своју способност да доминира на паркету.

Пре доласка у Европу, Браун је имао искуство у НБА лиги играјући за тимове попут Милвокија, Хјустона, Даласа и Лос Анђелес лејкерса, где је стицао драгоцено искуство и развијао своју кошаркашку каријеру.

Поред Стерлинга Брауна, Партизан је такође у преговорима за ангажман Марија Накића и Аријана Лакића, док се спомиње интересовање за Ајзака Бонгу, што указује на амбициозне планове клуба из Хумске за наредну сезону.

БОНУС ВИДЕО "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОНАКО ПАДА У БЕОГРАДУ! Партизан на крилима пуне Арене руши Џејмса и дружину

МОНАКО ПАДА У БЕОГРАДУ! Партизан на крилима пуне "Арене" руши Џејмса и дружину

ПОБЕДУ која би могла да им врати сезону на прави пут кошаркаши Партизана тражиће пред својим навијачима против Монака којег ће угостити у десетом колу Евролиге (20.30).

11. 11. 2025. у 07:30

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЗВЕЗДА НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ! Следећа жртва чете Саше Обрадовића је Дубаи