СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ: Олимпија из Милана има новог кошаркаша

Јелена Симаиновић

08. 07. 2024. у 12:15

Аргентински кошаркаш Леандро Болмаро потписао је вишегодишњи уговор са Олимпијом, саопштио је клуб из Милана.

СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ: Олимпија из Милана има новог кошаркаша

Foto: Profimedia

Аргентински кошаркаш је прошле сезоне играо за Бајерн из Минхена. Болмаро (23)  је прошле сезоне за клуб из Минхена у Евролиги просечно постизао 8,4 поена и имао је 3,4 асистенције по мечу.

Аргентински кошаркаш је пре Бајерна играо за Тенерифе, Јуту, Минесоту, Барселону и аргентински Естудијантес.

- Заиста сам узбуђен због изазова који ме чека. Невероватно сам срећан што сам се прикључио великом клубу као што је Олимпија из Милана - рекао је Болмаро, преноси званични сајт Бајерна.

Аргентински кошаркаш Болмаро је шесто појачање Олимпије у прелазном року.

Уговоре са екипом из Милана до сада су потписали Усман Диоп, Зек Ледеј, Џош Нибо, Ненад Димитријевић и Армони Брукс.

БОНУС ВИДЕО "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!

ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!

Чувени Здравко Мамић (65), дуго година "алфа и омега" ФК Динамо Загреб, један је од најуспшенијих фудбалских бизнисмена у Европи када се узме у обзир невероватан број огромних трансфера из "модрих" у Европске клубова, али га хрватско правосуђе сада терети да је оштетио државни буџет, због чега се он скрива у Босни и Херцеговини. А оданде, из БиХ, он је најавио нови потрес: одржавање ванредне конференције за штампу. И, на њој "нема о чему није говорио".

12. 02. 2025. у 16:10

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦУ ХРВАТСКЕ: Жалио се на две године суспензије због допинга - суспендовали га на четири!