ОВО ЈЕ ЦЕЛА СРБИЈА ЧЕКАЛА: Ево у каквом је стању Никола Јовић (ВИДЕО)
Кошаркашка репрезентација Србије припрема се за дуел са Америком у Абу Дабију, а док "орлови" тренирају, Никола Јовић се опоравља од повреде.
ФОТО: М. Вукадиновић
Играч Мајамија је доживео повреду пре почетка окупљања репрезентације, и од самог почетка постоји бојазан да ли ће сјајни кошаракаш моћи да путује на Олимпијске игре.
Сада се појавио снимак који показује да је Јовић у тренанжном процесу, закуцава и без проблема трчи по паркету.
Подсетимо, селектор Србије Светсилав Пешић је рекао да ће детаљи око стања повреде Јовића бити познати након што се екипа врати из Абу Дабија, као и то да ли ће млади кошаркаш путовати на Олимпијске игре.
БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)