ДОБРА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ: Један од најважнијих играча Сједињених Америчких Држава пропушта сусрет са "орловима"?
Кошаркашка репрезентација Сједињених Америчких Држава путује у Париз на Олимпијске игре, али ће први меч против селекције Србије, највероватније пропустити један од најважнијих играча.

FOTO: EPA
Како је саопштио селектор Американаца Стив Кер, Кевин Дурент ће бити у саставу на Олимпијским играма, али због повреде ће морати полако да га уводе у ритам и питање је да ли ће моћи да заигра у првом мечу.
Иако је постојала бојазан да ће чувени НБА играч пропустити Олимпијске игре, ове наводе је демантовао и његов саиграч Дру Холидеј.
"Не... То је Кевин Дурент. О чему причамо? То је КД. Он мора да буде ту", кратко је прокоментарисао Холидеј.
Меч између Америке и Србије је на програму у недељу од 17 часова и 15 минута.
БОНУС ВИДЕО: ПЛАВШИЋ НАКОН ПОРАЗА ОД АМЕРИКЕ: Како је чувати Леброна и ко га је највише импресионирао од Амера

ТРЕБАЛО БИ ДА БУДЕ ГОЛОВА: Брајтон и Ливерпул играју без притиска на "Амексу"
ЈЕДИНУ утакмицу данашњег програма Премијер лиге одиграће Брајтон и Ливерпул који се састају на "Амексу" од 21.00.
19. 05. 2025. у 08:30

АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио
Денвер нагетс и Оклахома сити тандер састаил су се у полуфиналу Западне конференције НБА плеј-офа, а иако Никола Јокић са саиграчима није успео да у мајсторици надигра ривале, остварио је нешто невероватно.
19. 05. 2025. у 22:45

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)