КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Партизан завршио још једно НБА појачање
Кошаркашки клуб Партизан комплетира састав за следећу сезону иако су званично потврђени трансфери само тројице играча.

Фото: Профимедиа
Наиме, црно-бели су довели 11 појачања овог лета, требало би да са Алексејем Покушевским "заокружи" свих 12, међутим, то није крај. Одмах после њега договорен је долазак и Дуана Вашингтона Џуниора који је наступао у НБА лиги за Индијану и Финикс.
Амерички бек, рођен у Франкфурту (син некадашњег НБА играча Дуана Вашингтона), студирао је на Охајо Стејту и увек је важио за доброг стрелца.
У сезони 2021-22, првој у најјачој лиги света одиграо је 48 утакмица (седам као стартер) за Индијану и за просечно проведених 20,2 минута на терену бележио је 9,9 поена, 1,7 скокова и 1,8 асистенција. Следеће сезоне је за Финикс уписао 31 меч (три пута стартер) и имао је учинак од 7,9 поена, 1,2 скока и 2 асистенције.
Партизан је овог лета озваничио сарадњу са Вањом Маринковићем, Френком Нтиликином и Ифеом Лундбергом. Из прошлогодишњег састава тренеру Жељку Обрадовићу ће на располагању бити само Балша Копривица јер се очекује да Огњен Јарамаз и Бруно Кабокло, који су под уговором, ускоро напусте клуб.
Препоручујемо

НИ ОН НЕЋЕ НОСИТИ ДРЕС ПАРТИЗАНА! Нови одлазак из Хумске, вероватно и последњи
26. 07. 2024. у 11:23

БОМБА ЈЕ ЕКСПЛОДИРАЛА! Партизан у поноћ објавио оно што су сви чекали
26. 07. 2024. у 07:54

АЛЕКСА ОТИШАО ИЗ ПАРТИЗАНА: Емотиван опроштај српског репрезентативца од црно-белих
25. 07. 2024. у 12:26

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
29. 05. 2025. у 07:00

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.
29. 05. 2025. у 20:16

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)
БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).
29. 05. 2025. у 14:49
Коментари (0)