ЈОШ НИЈЕ КРАЈ: Кошаркаш којег су "делије" обожавале одлази на егзотичну дестинацију

Некадашњи кошаркаш Црвене звезде Квинси Милер потписао је нови уговор, а дестинација где ће играти је потпуно егзотична.

ЈОШ НИЈЕ КРАЈ: Кошаркаш којег су делије обожавале одлази на егзотичну дестинацију

FOTO: N. Paraušić

Милер је напустио Црвену звезду још 2016. након фантастичне сезоне када је са црвено-белима играо плеј-оф Евролиге, а након одласка из Београда његова каријера кренула је силазном путањом.

Претходне сезоне наступао је у Јапану, а сада је потписао уговор са Сан Мигел Бирменом са Филипина.

Милер је после Звезде играо у Макабију, Бамбрегу, Бенфици, а окушао се и у лиги Порторика.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)