"МОРАМО ДА ИГРАМО ДОБРО": Капитен црвено-белих пред меч са Дубаијем
Кошаркаши Црвене звезде отпутовали су у петак након тренинга у Београду у Дубаи, где их у недељу очекује званичан старт нове сезоне.

FOTO:KK Crvena zvezda
Утакмица коју црвено-бели играју против новог клуба у АБА лиги на програму је у недељу од 17 сати у "Кока Кола Арени“ у Дубаију.
Црвено-бели су тренирали током претходне недеље и вредно су радили пред меч, на то се осврнуо и капитен Бранко Лазић.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
- Очекује нас старт сезоне и то против екипе која је формирана током лета врло добрим играчима. Радили смо врло вредно по повратку из Русије и са оптимизмом дочекујемо први меч. Општа места за нас су увек иста као и претходних сезона: чврсто у одбрани, придржавање плана и договора из свлачионице, уз максималан респект за противника, а Дубаи је тим, иако дебитант у лиги, који свакако заслужује поштовање. Наша велика жеља је да стартујемо у новој сезони добро - рекао је Лазић.
БОНИС ВИДЕО ПЕШИЋ НАСМЕЈАО СВЕ! Селектор одговорио колико је дуго славио у кафани са кошаркашима
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Препоручујемо

ОВО ЋЕ ДУГО ПАМТИТИ: Новак Ђоковић добио специфичан поклон од бугарске певачице (ФОТО)
20. 09. 2024. у 08:47

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Душан Тадић окупио саиграче и рекао да не слушају тренера
20. 09. 2024. у 10:05

ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Душан Влаховић пред спектакуларним трансфером из Јувентуса
20. 09. 2024. у 11:13

ГДЕ ЈЕ ЗВЕЗДА, А ГДЕ ДИНАМО? Ево како изгледа табела после првог кола нове Лиге шампиона
20. 09. 2024. у 08:15

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)