ОБРАДОВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ ПАРТИЗАНА: Тренер црно-белих открио шта је било пресудно за тријумф у Суботици

29. 09. 2024. у 21:40

ПАРТИЗАН је остварио другу победу у АБА лиги. Црно-бели су савладали Спартак у Суботици са 80:89. Утиске после утакмице изнео је тренер "парног ваљка" Жељко Обрадовића.

Он је открио шта је било пресудно да се оствари тријумф на северу Србије.

- Хвала свима на гостопримству у Суботици, била је лепа атмосфера у хали. Честитам екипи Спартака на одличној припреми меча и одличној утакмици. Имали смо проблема у првом делу и трећој четвртини, покушали смо да одреагујемо на полувремену, да променимо одбрану и мислим да смо у томе успели. Спартаку желим све најбоље, мом колеги који одлично води тим, одиграли су изванредну утакмицу. Ми смо добили зато што смо променили одбрану и што смо коначно погодили отворене шутеве у другом полувремену. Честитке мојим играчима за важну победу. Многима ће овде бити тешко, Спартак је направио конкурентну екипу - рекао је Обрадовић.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Партизан се сад окреће обавезама у Евролиги. Први ривал црно-белима у најелитнијем такмичењу је Басконија. Меч у Виторији игра се у четвртак од 20.30.

БОНУС ВИДЕО: КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07