ЦИРКУС КАКАВ ЕВРОЛИГА НЕ ПАМТИ: Хитно се огласили из Париза и померили меч са Црвеном звездом

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 10. 2024. у 12:45

Кошаркаши Црвене звезде и Париза требали су вечерас да одиграју меч првог кола нове сезоне Евролиге од 21 часа, међутим, то се неће десити, бар не у том термину.

ЦИРКУС КАКАВ ЕВРОЛИГА НЕ ПАМТИ: Хитно се огласили из Париза и померили меч са Црвеном звездом

ФОТО: КК Црвена звезда

Париски клуб се огласио поводом ове ситуације и објавио нови термин одигравања меча, а сличну ситуацију дуго нисмо видели.

Малтене на дан утакмице купци улазница су добили обавештење преко електронске поште како је меч померен за пола сата раније, тако да је почетак од 20.30 часова.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

На сајту Евролиге и даље стоји 21 час, али по свему судећи, како је клуб објавио на својим друштвеним мрежама, цео спектакл гледаћемо пола сата раније.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)

Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.

12. 06. 2025. у 13:18

Коментари (0)

ОВО НИЈЕ АМЕРИЧКА БОРБА Такер Карлсон распалио по Трампу због Ирана