ОНИ ЋЕ ДЕЛИТИ ПРАВДУ ЦРНО-БЕЛИМА: Хрват суди меч Макаби - Партизан!

Филип Милошевић

16. 10. 2024. у 16:45

Ове недеље је на програму дупло коло Евролиге. Партизан је тријумфовао против Бајерна у уторак увече, а већ га у четвртак чека нови дуел. Противник ће им бити Макаби из Тел Авива, а сада су одређене и судије.

ОНИ ЋЕ ДЕЛИТИ ПРАВДУ ЦРНО-БЕЛИМА: Хрват суди меч Макаби - Партизан!

Foto: Profimedia

Евролига је одредила судије за овај меч, главни арбитар биће Шпанац Карлос Перуђа, док је за другог судију постављен Јосип Радојковић из Хрватске. Трећи судија је Француз, Иг Тепеније.

Меч између Макабија и Партизана биће одигран у четвртак у хали ''Александар Николић'' у Београду. Меч почиње у 20.05 часова.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

БОНУС ВИДЕО: ПОДРШКА ЗА ПАРТИЗАН: Велики број навијача дошао да види нови тим црно-белих

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

ТИХИ ХЕРОЈИ ПРИРОДЕ: Мангрове шуме