"КАДА ЈЕ ДЕКИ ПРЕМИНУО..." Стеф Кари и Дрејмонд Грин се присетили Милојевића и послали поруку о којој ће се причати

21. 10. 2024. у 18:44

Легенде НБА лиге и Голден стејт Вориорса Стеф Кари и Дрејмонд Грин говорили су пред почетак нове сезоне о својој будућности, али нису заборавили да помену српског тренера Дејана Милојевића.

КАДА ЈЕ ДЕКИ ПРЕМИНУО... Стеф Кари и Дрејмонд Грин се присетили Милојевића и послали поруку о којој ће се причати

FOTO: EPA

Кари је истакао да је тек после смрти Дејана Милојевића почео да размишља на другачији начин.

 - Деки је најбољи доказ и подсетник какав је живот. Није тајна, остало нам је само неколико година још да играмо кошарку на високом нивоу - каже Кари.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Грин је врло емотивно говорио о Милојевићу.

 - Када је Деки преминуо прошле сезоне, видео сам слике свих нас и схватио: Ни на једној слици те нема јер си се заситио свега осталог, па, док сви уживају у тренуцима, ти си у стилу морам ово да урадим. Морам оно да урадим. Морам да се припремим. Морам ово да урадим. И заборавиш да уживаш у томе. Тако да се све претвори у свакодневну рутину. За мене је то био велики подсетник да пропуштам забавни део свега тога. Све што радиш је да се припремиш, а пропушташ забавни део. То ми је ове године приоритет. Углавном одлазим на тимске вечере, али сада мислим на дружење пре утакмице, кад дођем у арену, све иде брзо: бум, бум, бум, утакмица. Сва забава се дешава између - поручио је Грин.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Голден Стејт отвара НБА сезону против Портланд Блејзерса у ноћи између уторка и среде, а меч почиње у четири ујутру по средњеевропском времену. 

Подсетимо, Дејан Милојевић је преминуо 17. јануара 2024. у Солт Лејк Ситију.

БОНУС ВИДЕО: САХРАНА ДЕЈАНА МИЛОЈЕВИЋА: Србија се опрашта од Милоја

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕНЕСАНСА ЛУКЕ ЈОВИЋА У МИЛАНУ: Србин је постао главни џокер Серђа Консеисаа

РЕНЕСАНСА ЛУКЕ ЈОВИЋА У МИЛАНУ: Србин је постао главни џокер Серђа Консеисаа

НА последња два лигашка меча српски репрезентативац је улазио са клупе и тресао мрежу, а нову прилику да потврди да се налази у великом успону форме имаће вечерас од 20.45 када Удинезе буде угостио Милан на "Фриулију".

11. 04. 2025. у 08:34

УКРАЈИНА БЕСНИ: Санкције Русији се укидају великом брзином, ово су најновије које више нису на снази

УКРАЈИНА БЕСНИ: Санкције Русији се укидају великом брзином, ово су најновије које више нису на снази

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме Руси спасају међу најбоље на свету, а које само потврђује да се комплетном укидању санкција назире крај.

12. 04. 2025. у 12:20

Коментари (0)

ЦИЦИПАС СВЕ ОТКРИО: Грчки тенисер се огласио о новом тренеру