''БИЋЕ НЕПРИЈАТЕЉСКО ОКРУЖЕЊЕ...'' Матијас Лесор пред гостовање Црвеној звезди
Кошаркаши Црвене звезде угостиће у петак од 20 часова екипу Панатанаикоса. Матијас Лесор се враћа у Београд, а "делије" га сигурно неће лепо дочекати, чека је Француз и сам свестан.

ФОТО: ЕПА
У разговору за Меридијан Спорт, он каже да очекује да ће се Звезда жестоко борити, посебно после пораза у задњим секундама од Барсе и Жалгириса.
- Очекујем да ће изаћи на терен и да ће се борити, као што увек раде. Очигледно да ће покушати да се врате после тих пораза у последњим секундама. Сви су видели како су то изгубили.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Каже да очекује "непријатељско" окружење и да ће Звезда имати навијаче на својој страни.
- Треба да идемо утакмицу по утакмицу. Да, тренутно јесмо у добром ритму, али то не мора ништа да значи. Нити нас ставља у предност пред сутрашњи меч. Утакмица почиње од 0:0, пет на пет. Мораћемо да се боримо за сваки кош, за сваки посед. Они ће имати навијаче на својој страни, биће “непријатељско” окружење, тешка утакмица за играти. Ми ћемо покушати да задржимо наш победнички низ, они да прекину свој низ пораза - закључак је Матијаса.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

''И ТО НЕ ГОВОРИМ КАО АЛИБИ...'' Жељко Обрадовић пред Фенербахче - Партизан
31. 10. 2024. у 21:35

ОСТАО У ЛОШЕМ ПАМЋЕЊУ "ДЕЛИЈАМА": Ево ко ће судити меч Црвена звезда - Панатанаикос
31. 10. 2024. у 19:40

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"
НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.
07. 05. 2025. у 07:30

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду "због Србије", а тамо добила шамарчину!
Косово је Србија, а та истина код Албанаца уме да изазове и хистерију. Чак и када им европска кућа фудбала јасно поручи "сами сте криви што сте побегли са терена". Јер, због тог става УЕФА ишло се и на међународни суд, а тамо се албански челници нису провели како су се надали.
07. 05. 2025. у 19:55

ТАЧНА ПУТАЊА: Како је Вучић летео у Москву "момком из Бразила" - занимљива ознака авиона "YU-SRB"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је данас у Москву где ће 9. маја присуствовати војној паради поводом Дана победе.
07. 05. 2025. у 17:04
Коментари (0)