ДЕНВЕР У ПРОБЛЕМИМА: Повредио се "омиљени" саиграч Николе Јокића, ван паркета неколико недеља!
Један од кључних играча Денвера Нагетса уз Николу Јокића, Ерон Гордон, доживео је повреду и због ње ће бити ван паркета неколико недеља.

Foto: Profimedia
Како преноси добро обавештени Шемс Чаранија са ЕСПН-а, Гордон ће пропустити неколико недеља због истегнућа листа десне ноге.
Денвер се тренутно налази на деветом месту Запада са четири победе и три пораза. Лоше су Нагетси ушли у сезону, али сада су у серији од три узастопне победе.
Гордон је ове сезоне одиграо свих седам мечева, где је просечно убацивао 15,4 поена уз 6,7 скокова и 3,1 асистенцију.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

РУСИЈА ТРЉА ОЧИ У НЕВЕРИЦИ: Дејан Станковић "отерао" руског Пиксија у "руски Партизан"!
05. 11. 2024. у 16:00

ТЕНИС И ТО ДОЧЕКАО! Три тениска аса "славе" што се Новак Ђоковић опет повредио
05. 11. 2024. у 14:06

ДЕБИТАНТ ПРОТИВ ЈУБИЛАРЦА: Леверкузен има новог тренера, колико ће му требати да почисти неред иза Тен Хага?
НОВИ почетак у Леверкузену означава и новог тренера.
12. 09. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЗГРОЖЕНА ХРВАТСКОМ! Руси не могу да дођу себи од оног што су Хрвати управо урадили!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој је Хрватска управо нанела - нико у Руској Федерацији није очекивао.
11. 09. 2025. у 20:00

ДУБОКО РАЗОЧАРАН - ПОПОВИЋЕВ КУМ ОТКРИО: "Лепа Брена Сузану уопште није звала, нити је дошла саучешће да изјави"
ФОЛКЕР не крије разочарење.
11. 09. 2025. у 11:26
Коментари (0)