ТРЕНЕР БАРСЕЛОНЕ НАКОН ПАРТИЗАНА: Победа која је веома битна за наше самопоуздање
БАРСЕЛОНА је нанела Партизану пете везани пораз у Евролиги. Каталонци су победили у Београду са 87:79. Утиске после утакмице изнео је тренер шпанског клуба Ђоан Пењароја.

Фото: EPA-EFE/ALEJANDRO GARCIA
Он је истакао да је овај тријумф веома битан за његову екипу.
- Победа за нас је веома битна за наше самопоуздање. На почетку утакмице је Партизан контролисао ритам и имали су неколико веома лаких ситуација. Почели смо касније да играмо брже у нападу и имали смо 20-ак минута који су били веома добри. Није то довољно да победите у Београду, Партизан је појачао физички, наш напад је стао. Ипак, важно је за самопоуздање било да када смо погодили шут и акцију на плус један - рекао је Пењароја.
Једно од питања које је добио тицало се последњег минута утакмице.
- Морали смо да их зауставимо у нападу и да играмо добро у нападу, имају таленат и у последњем минуту смо погађали. Одлично смо одрадили офанзивне ситуације - закључио је шпански стручњак.
Партизан је тренутно на учинку 2-7, а у петак од 20.30 дочекује Олимпију Милано.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

ПАРТИЗАН ЈЕ У МАДРИДУ: Црно-бели имају квалитет да се надмећу на гостовањима
РЕАЛ Мадрид ће у четвртом колу Евролиге угостити Партизан.
15. 10. 2025. у 07:55 >> 07:57

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
03. 10. 2025. у 19:45

УШАО У РАКУ ПОСЛЕ СПУШТАЊА КОВЧЕГА: Син се опростио од Халида Бешлића (ФОТО)
ОПРОШТАЈ у Сарајеву од легенде народне музике, певача Халида Бешлића.
13. 10. 2025. у 15:50
Коментари (0)