СВЕТИСЛАВ ПЕШИЋ ПРЕЛОМИО! Селектор Србије донео битну одлуку пред наставак квалификација за Европско првенство
Селектор мушке репрезентације Србије Светислав Кари Пешић одредио је нове сараднике за квалификационе утакмице за Европско првенство 2025. године – 21. и 24. новембра.

FOTO: M. Vukadinović
Од новембарског прозора, Пешићев стручни штаб чиниће помоћни тренери Марко Бараћ (главни тренер Меге), Милош Исаков Ковачевић (први тренер Војводине) и Михајло Митић, као и кондициони тренери Марко Секулић, Марко Станојевић и Феђа Сретеновић.
О здрављу и опоравку играча водиће рачуна доктори Драган Радовановић, Милан Мирковић и Небојша Митровић, као и физиотерапеути Душан Сајић, Душан Поповић и Вељко Николић.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Тим менаџер репрезентације остаје Небојша Илић, економ ће бити Јовица Аничић, а ПР мушке сениорске репрезентације је Нина Колунџија.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

ТИМ ИЗ КОМШИЛУКА ГРАБИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: "Зелена шума" је на првом мечу показала да је далеко квалитетнији ривал
ФУДБАЛЕРИ Лудогореца ће покушати да одбране гол предности против Динамo Минска са којим се састају у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу шампиона (20.45).
16. 07. 2025. у 08:18

ВУЧЕВИЋ ОТКРИО ИГРА ЛИ НИКОЛА ЈОКИЋ НА ЕВРОБАСКЕТУ! Црногорац запањио Србију
Никола Јокић, најбољи кошаркаш данашњице ма шта МВП гласања "стручњака" у НБА лиги говорила, био је једна од тема о којој је говорио његов имења Вучевић, звезда црногорске репрезентације.
16. 07. 2025. у 20:05

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)