ПОВРЕДА ГА ЗАУСТАВИЛА: Кошаркаш Олимпијакоса пропушта меч са Басконијом
Кошаркаш Олимпијакоса Тајлер Дорси пропустиће због повреде меч 11. кола Евролиге против Басконије.
FOTO: FIBA.Basketball
Дорси је због повреде кука пропустио јучерашњи меч седмог кола грчког првенства против ПАОК-а (90:60), како пише "Баскетњуз".
Кошаркаш Олимпијакоса је у досадашњем делу сезоне у Евролиги просечно бележио 5,1 поен и 1,4 асистенције по утакмици.
Грчки медији наводе да је Саша Везенков због повреде неизвестан за дуел са Басконијом. Он се повредио на дуелу са ПАОК-ом, а после додатних лекарских прегледа биће познато да ли ће бугарски кошаркаш играти у наредном мечу Евролиге.
Утакмица између Олимпијакоса и Басконије је на програму 21. новембра од 20.15 часова.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ ДО ДАЉЊЕГ НЕ ИГРА КОШАРКУ: Навијачи Денвера ово нису хтели да чују
17. 11. 2024. у 21:13
НЕ МОЖЕ МУ НИКО НИШТА! Нестварни Јокић доминира, Денвер јури девету узастопну победу!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили осам везаних тријумфа, а смеши им се и девет јер ће вечерас у "Бол арени" угостити Портланд трејлблезерсе (3.00).
06. 04. 2026. у 13:00
ИТАЛИЈА У ШОКУ! Изгубила милијарду евра због пораза од Босне и Херцеговине!
Оно што је до пре неколико година било незамисливо, сада је постало сурова реалност – фудбалска репрезентација Италије пропустиће и треће узастопно Светско првенство. Босна и Херцеговина се за то побринула, али и за још нешто. Финансијски ужасно по Италијане.
06. 04. 2026. у 19:01
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)