СА ЊИМ НАЈБОЉИ, БЕЗ ЊЕГА НАЈГОРИ: Појавио се податак који доказује колико Никола Јокић значи Денверу (ФОТО)
Српски центар Никола Јокић годинама је главна узданица Денвер Нагетса, а о томе колико он значи екипи постало је јасно ове сезоне када је ван терена.
ФОТО: Танјуг/АП
Сами неуспеси нису позив за узбуну, али јесте статистички податак који су извукли амерички медији.
Ради се о офанзивном рејтингу Денвера. Са Јокићем на терену та бројка је 125,8 и то је према њиховим подацима највише у историји. Без њега - 86,3, што је најгори учинак од кад се то рачуна у НБА Лиги.
Нагетси су лоше и почели сезону са два пораза, да би се потом резултати мало поправили, али очито да нешто не штима. Многи амерички медији проблем виде у новајлијама. Пре свега у Дарију Шарићу, односно Раселу Вестбруку од којих се доста очекивало.
Такође су на удару и Мајкл Портер Џуниор, а пре свега Џамал Мареј који важи за најбољег играча екипе (не рачунајући Јокића) који једноставно не бриљира, а све то вуче од ужасних партија са Олимпијских игара у Паризу.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕНИС У ШОКУ! Јаник Синер представио свету рођеног брата - Руса из Русије!
18. 11. 2024. у 20:03
А У ЛЕСКОВЦУ... Цео свет бруји о ономе што се десило после меча Србије и Данске
19. 11. 2024. у 08:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
13. 07. 2026. у 06:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)