НИЈЕ ПРОПУСТИО ПРИЛИКУ! Никола Миротић "разбио" Звезду, па урадио ово
Кошаркаши Црвене звезде поражени су на гостовању од Олимпије Милано резултатом 101:76 у мечу 13. кола Евролиге, а најбољи појединац на сусрету био је Никола Миротић.

ФОТО: Принтскрин/Спорт клуб
После меча, Миротић је поделио своје утиске.
- Слава Господу. Пре свега, срећан сам јер смо добили важан меч код куће. Знали смо да неће бити лако, имали смо успоне и падове, али смо на крају остали константни, држали смо се и веровали – рекао је Миротић.
Потом, открио је у чему је тајна успеха и добрих игара Олимппије Милано у последње време.
- Веровали смо једни у друге, радили добро на тренингу. Ово је колективни посао, успех тима, и тако смо победили – додао је Миротић.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

ПАРТИЗАН ПОБЕДОМ ПРЕУЗИМА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" силно мотивисани на тешком гостовању у Бачкој Тополи
ТРАДИЦИОНАЛНО тешко гостовање очекује "парни ваљак" којег ће у 12. колу Суперлиге Србије угостити ТСЦ (18.30).
18. 10. 2025. у 07:40

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем
Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.
17. 10. 2025. у 16:16

УШАО У РАКУ ПОСЛЕ СПУШТАЊА КОВЧЕГА: Син се опростио од Халида Бешлића (ФОТО)
ОПРОШТАЈ у Сарајеву од легенде народне музике, певача Халида Бешлића.
13. 10. 2025. у 15:50
Коментари (0)