УДАРАЦ ЗА ЗВЕЗДУ: Црвено-бели на Олимпијакос без једног од главних играча!
Кошаркаши Црвене звезде од 20.30 часова дочекују Олимпијакос у 15. колу Евролиге, а београдски црвено-бели ће на овом мечу наступити без једног од најискуснијих играча.
FOTO: M. Vukadinović
Наиме, поред одсуства Филипа Петрушева због договора са Пирејцима, као и Џоела Боломбоја и Џона Брауна, неће моћи да рачунају ни на Милоша Теодосића, јавља Меридиан спорт.
Састав Црвене звезде биће: Коди Милер-Мекинтајер, Јаго дос Сантос, Бранко Лазић, Ајзеа Кенан, Немања Недовић, Дејан Давидовац, Огњен Добрић, Рокас Гедраитис, Никола Калинић, Лука Митровић, Мајк Даум и Урош Плавшић.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ОВО НИЈЕ ДОБРО ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Ефес са важним играчем напада вечите
13. 12. 2024. у 14:23
ВЕЛИКА ЧАСТ: Србија ће бити домаћин Европског првенства 2026. године!
13. 12. 2024. у 16:49
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Какав жреб! Србија - Хрватска у последњој борби за пласман на Мундијал!
Најновије вести из фудбала тичу се и Србије и Хрватске.
16. 04. 2026. у 13:20
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)