"ПРЕСТАЛИ СМО ДА ИГРАМО ОДБРАНУ, ЖАО МИ ЈЕ...": Прве речи Жељка Обрадовића после пораза од Ефеса
Кошаркаши Партизана поражени су на гостовању Ефесу у Истанбулу резултатом 86:77 у утакмици 17. кола Евролиге.

Foto: Profimedia
Прве речи тренера Партизана Жељка Обрадовића после меча са Ефесом.
- Жао ми је играча јер смо играли добру кошарку против одличног тима. Разлику је направио шут за три поена у последњој деоници и ми смо престали да играмо одбрану нисмо користили фаулове и то је направило разлику - рекао је Обрадовић.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

БРОЈКЕ ГОВОРЕ: Николи Јокићу се смеши четврта награда, ево ко су му конкуренти (ФОТО)
20. 12. 2024. у 17:45

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)