"ЗБОГ ЊИХ САМ ТАКО ОДИГРАО!" Јаго Дос Сантос открио шта га је посебно мотивисало против Партизана
Кошаркаши Црвене звезде савладали су екипу Партизана резултатом 89:84 у оквиру АБА лиге, а после дуела говорио је кошаркаш црвено-белих Јаго Дос Сантос.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Истакао је Јаго да је ово један од најбољих дербија у Европи.
- Ово је дерби и то је најбољи дерби у Европи, специјално вече за мене, тим и навијаче, веома сам срећан.
Истакао је да је одбрана била кључна.
- Не знам, ми смо вршили притисак на терену и ово је другачије, ово је дерби, није нормална кошаркашка утакмица, треба вам нешто другачије и ми смо то урадили ове вечери.
Додао је Бразилац је га је породица додатно мотивисала.
- Моја породица је ту, нисам смео да им покажем како се игра дерби и изгубим, пробоа сам да победим и то је то.
На крају је додао да се тим борио за победу.
- Имали смо много утакмица са Партизаном, ово је било другачије. Победили смо дерби, борили смо се и победили - рекао је Јаго дос Сантос.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги
СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".
19. 05. 2026. у 07:30
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)