"ЗБОГ ЊЕГА ПРАТИМ СВАКУ УТАКМИЦУ СРБИЈЕ!" Чувени НБА тренер не пропушта мечеве "орлова" - а ево и који је разлог
Један од најбољих тренера у НБА лиги, Ерик Сполстра, не крије велику љубав према раду Светиславу Пешића и због њега није пропустио да погледа нити један меч репрезентације Србије у последње две године.
ФОТО: Танјуг/АП
Пешић "идол" Сполстри
- Србија је тим који пратим последња два лета. Нисам пропустио ниједну њихову утакмицу. То је било зато што сам годинама обожавао тренера Пешића. Играо сам против његових тимова пре много година, док је тренирао у Немачкој, па га познајем већ неко време. Његови тимови су увек дисциплиновани. Његови играчи су јаки и дисциплиновани, баш као и он, и то поштујем - рекао је Сполстра за "Мундодепортиво".
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ХАОС: Српски спортиста пребио двојицу Хрвата - своје саиграче!
24. 12. 2024. у 13:12
РУСИЈА НЕ ПРАШТА: Ухапшен и хитно осуђен Расул Очајев (ВИДЕО)
24. 12. 2024. у 14:36
РИМ САЊА ЛИГУ ШАМПИОНА: Вучица дочекује нероверде у идеалном тренутку
Рома ће од 18 часова на "Олимпику" покушати да веже две победе и додатно учврсти кандидатуру за пласман у Лигу шампиона, док Сасоло стиже у Рим уздрман после тешког пораза од Јувентуса. Разлика у форми и амбицијама делује јасно, али историја међусобних дуела упозорава да опуштања не сме бити.
10. 01. 2026. у 07:12
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)