"ЛАКШЕ ЈЕ ПОБЕДИТИ КУЋИ НЕГО У ГОСТИМА": Тренер Барселоне прети Црвеној звезди
ТРЕНЕР кошаркаша Барселоне Ђоан Пењароја најавио је утакмицу са Црвеном звездом, откривши да постоје одређени кадровски проблеми.
Фото: EPA-EFE/ALEJANDRO GARCIA
Барселона у 18. колу Евролиге дочекује београдске црвено-беле у петак од 20.30. Први меч у Београду добио је каталонски клуб резултатом 94:98.
- Срећни смо јер су Нето и Мету сада део групе. Они су завршили тренинг и добро је за тим што су два играча у нормалној динамици. Сутра ћемо одлучити да ли ће бити уврштени у састав или не, рекао је Пењароја, па додао:
- Биће тешка утакмица, као што су нам тамо показали. Они су тим који игра добро и остварује победе , са великом екипом искусних и квалитетних играча, биће нам тешко. Тим је мешавина таленат са физикалношћу", који има искусне играче и ове године играју добру кошарку, рекао је тренер Барселоне.
Без обзира на поштовање према противнику, Пењароја жели победу пред својим навијачима.
- Увек бисмо волели да обрадујемо наше навијаче код куће. Јасно је да је лакше победити код куће него у гостима, иако видимо много чудних резултата у овој Евролиги. У овом другом дели морамо да преокренемо нашу дворану у место где наши ривали неће бити срећни, додао је он.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!
У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.
04. 11. 2025. у 07:20
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)