КАКВА УТАКМИЦА У АБА ЛИГИ: Будућност после невероватног преокрета победила ФМП

Часлав Вуковић

28. 12. 2024. у 22:27

ОВО може да режира само кошарка. Невероватну утакмицу у Железнику одиграли су ФМП и Будућност. Подгоричани су победили после чудесног преокрета са 88:91 (22:18, 18:27, 22:12, 26:34).

КАКВА УТАКМИЦА У АБА ЛИГИ: Будућност после невероватног преокрета победила ФМП

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

"Пантери" су боље отворили утакмицу и добили први период са 22:18. Ипак, гости су одговорили и упсели да направе преокрет до одласка на велики одмор - 40:45.

После сјајне треће четвртине ФМП-а чинило се да ће домаћин доћи до веома вредне победе, али тим из Железника је пао у нестварној драматичној завршници.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

Изабраници Петра Алексића су на 65 секунди до краја имали предност од 87:79, но Будућност је направила серију 12:1 и тако успела да после невероватног преокрета упише нови тријумф у регионалној лиги.

Најефикаснији код побендика били су Флечер Меги и Кенан Камењаш са по 18 поена. На другој страни највише се истакао новајлија Џошуа Скот који је бројао до 21, док је Никола Шарановић постигао 14.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

Будућност је сад на учинку 12-2, док је ФМП на 7-7.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: Усташе су мучиле и клале

"ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ" Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: "Усташе су мучиле и клале"

СЛОВЕНАЧКА странка Левица оштро је критиковала присуство Јанеза Јанше на концерту хрватског певача Марка Перковића Томпсона, који велича усташтво, поруком да је то срамота за Словенију.

07. 07. 2025. у 20:35

Коментари (0)

ИСПОД ЗВЕЗДА, НА РЕЦИ, МЕЂУ ЉУДИМА: “Дани Дринске регате – Исправи Дрину”