ХИТНО САОПШТЕЊЕ КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Првотимац морао да буде оперисан
Један од кључних кошаркаша Црвене звезде доживео је повреду, а сада је клуб објавио да је оперисан у Београду.
ФОТО: Танјуг/АП
Из Звезде су се огласили саопштењем у којем стоји да је Мајк Даум оперисан.
- Крилни центар Црвене звезде Мајк Даум обавио је у среду артроскопију левог колена. Лакши хируршки захват обављен је у Београду успешно, а наш првотимац са опоравком почиње одмах. Процене о одсуству Мајка Даума биће прецизније након прве контроле која је планирана за следећу недељу - саопштио је клуб.
Подсетимо, данас на конференцији пред дуел Црвена звезда - Париз, стратег црвено-белих Јанис Сферопулос је истакао да ће Даум бити ван терена најмање месец дана.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ЖЕЛЕЛА ГА ЗВЕЗДА, САД ИДЕ У ДИНАМО: Хрвати "краду" црвено-белима дуго жељено појачање?
09. 01. 2025. у 08:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!
СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.
25. 06. 2026. у 10:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)