ВЕЛИКА ПРОМЕНА: Црвено-бели се селе из култне дворане, ево где ће играти
КОШАРКАШИ Олимпијакоса промениће дворану наредне сезоне.

ФОТО: М. Вукадиновић
Због реконструкције Дворане мира и пријатељства своје мечеве играће на другој локацији.
Избор је пао олимпијску дворану „Теквондо“, која има капацитет од 8.500 места и која испуњава услове да се у њој играју мечеви елитног европског такмичења.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Црвено-бели из Пиреја блистају у овој сезони Евролиге. Тренутно су најбољи тим такмичења са скором од 14 победа и шест пораза.
Наредни меч играју у уторак од 20.30 часова против Басконије.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, одржао је састанак са руским председником, Владимиром Путином.
09. 06. 2025. у 19:51

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)