"МОНСТРУОЗНИ" ТАЈРИК ЏОНС: Евролига изабрала најбољих 10 потеза 21. кола, центру Партизана припало прво место
Кошаркаши Партизана демолирали су Асвел на гостовању у 21. колу Евролиге са 31 поеном разлике (93:62). Најбољи потез овог кола Евролига је изабрала управо са овог меча, а то је моменат када је Тајрик Џонс монструозно закуцао.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Он је из алеј-упа закуцао једном руком на асистенцију Брендона Дејвиса, после чега је то прославио снажним урликом.
Евролига је његов потез изабрала као најбољи у 21. колу.
Како је то изгледало, можете погледати овде:
Препоручујемо
ПРОБЛЕМИ ЗА МЕСИНУ: Милано без петорице кошаркаша на Партизан у 22. колу Евролиге
16. 01. 2025. у 13:30
"ПОБЕДИЛИ СМО НА ТЕШКОМ ТЕРЕНУ": Мели срећан после победе над Црвеном звездом
15. 01. 2025. у 22:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СУСРЕТ РАЊЕНИХ ОРЛОВА: У дуелу мундијалских губитника ослабљена Нигерија гостује Пољској
Пољска и Нигерија одиграће пријатељску утакмицу у Варшави на стадиону ПГЕ Народови.
03. 06. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)