ТРАГЕДИЈА! Убијен кошаркаш (17) - Изгубио живот на путу до школе

Александар Илић
Александар Илић

18. 01. 2025. у 08:59

ВЕЛИКА трагедија погодила је Филаделфију, где је живот изгубио седамнаестогодишњак Ноа Скари, талентовани кошаркаш Самуел Фелс средње школе.

ТРАГЕДИЈА! Убијен кошаркаш (17) - Изгубио живот на путу до школе

Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Овај млади спортиста страдао је на путу ка школи, а трагични инцидент догодио се у близини његове куће.

У тренутку напада, Скари је био у друштву своје мајке, која је била сведок овог страшног догађаја. Нападач је испалио више од 20 хитаца, што је потврђено из полицијских извора. 

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Према информацијама које преноси Фоx, убиству је наводно претходило снимање спота за реп песму. На видео-снимку, објављеном дан пре напада, Ноа се појављује са маском Џокера, држећи оружје, док су друге особе у позадини плесале и такође показивале оружје.

Портпаролка полиције у Филаделфији, Моника Брекстон, описала је Ноу као узорног ученика и талентованог спортисту. Његов директор, кошаркашки тренер и читава школска заједница остали су дубоко потресени овим немилим догађајем.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--


У писму које је директор школе упутио породици, истакнуто је да је Ноа недавно остварио најбољи резултат на тестовима у школској заједници. 

- Овај младић био је изузетан у сваком смислу. У школи никада није имао проблема са другима, а ни заједница нема никакве информације које би указале на узрок ове трагедије - изјавила је Брекстон.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске.

02. 06. 2025. у 16:38

Коментари (0)

ОНА ЈЕ ЋЕРКА НАЈУТИЦАЈНИЈЕГ СРБИНА, КУМА ЈОЈ ЈЕ ШЕРОН СТОУН: Ко је лепа Хелена, девојка која живи у богатству са обе ноге на земљи?