ЛЕГЕНДА НИЈЕ МОГЛА ВИШЕ ДА ЋУТИ! Американац проговорио српски, спремио поклон за Јокића, па зачепио уста и својима (ВИДЕО)
НА силу су Амери украли једну МВП титулу Николи Јокићу и поклонили Џоелу Ембиду. Свима је то већ дуго јасно.
Фото: Принтскрин
Центар Филаделфије опет није смео на мегдан Србину, а Денвер је демолирао његов тим - 144:109. Јокић се одлично забављао током меча, али и након истог.
Наиме, легендарни Шакил О'Нил и момак из Сомбора имали су занимљиву конверзацију после утакмице. Шек је на српском језику похвалио партију Јокића, који је остварио трипл-дабл.
- Одличан посао - рекао је Шек.
Потом је упитао Јокића о сарадњи коју има са Раселом Вестбруком.
- Волим ту везу. Тачно зна шта ја мислим. Увек додаје лопту у правом тренутку. Сјајан је играч. Мислим да га људи и тимови у којима је био пре нису разумели и нису му дали шансу да буде то што јесте - рекао је Јокић између осталог.
Шек је онда и показао поклон који је спремио за српског центра, ког сматра најбољим у НБА лиги и тако ставио тачку на све прекоокеанске спекулације да би могао Џоел Ембид да му парира.
- Као председник Биг Ман алијансе направио сам појас за тебе, послаћу ти. Ово је за тебе, брате, јер си шампион. Најбољи си центар у лиги убедљиво, и волим то, и ценим те. Реци својој браћи да их поздрављам. Овај појас је за тебе, брате - казао је О'Нил.
Препоручујемо
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Руси славе! Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
21. 04. 2026. у 17:00
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)