НБА ЛИГА: Василије Мицић двоцифрен у поразу Шарлота, Кливленд тек други пут у сезони уписао два узастопна пораза
Кошаркаши Шарлота поражени су код куће против Портланда резултатом 102:97, у мечу у ком је српски кошаркаш Василије Мицић био стартер и имао двоцифрен учинак.
ФОТО: Танјуг/АП
Репрезентативац Србије је за 33 минута проведена на паркету успео да постигне 12 поена, подели три асистенције али и чак шест лопти да изгуби.
Најефикаснији од његових саиграча је био Ник Смит са 17 поена и по пет скокова и асистенција.
Код противника је најбољи био Анферни Симонс са 27 поена и пет скокова. Џерами Грент је додао 22.
Преостала два резултата:
Њу Орлеанс - Мемфис 126:139
Кливленд - Филаделфија 129:132
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ, СРАМ ВАС БИЛО: Никола Јокић доминира, ево на које су га место ставили (ФОТО)
24. 01. 2025. у 20:15
"СИНОНИМ ЗА ДОМИНАЦИЈУ!" Кошаркашки Савез Србије честитао Николи Јокићу (ФОТО)
24. 01. 2025. у 17:00
НОВА СЕЗОНА, ИСТИ ЈОКИЋ: Николина доминација НБА лигом се наставља
СРБИН је одлично отворио кампању, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Минесоте и Денвера (2.30).
27. 10. 2025. у 10:30
ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)
Тениски свет је у августу 2024. потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. Али, након вишемесечне провере како се то десило, а за ту проверу нико жив није знао осим Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу, потом је за то сазнао читав свет - и то када је Италијан ослобођен оптужби. Морао је, истина, да мало паузира између овогодишњег Аустралијан опена и Ролан Гароса, а повратак "белом спорту" прославио је - упловљавањем у нову везу.
27. 10. 2025. у 20:40
"ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ!" Водитељка одбрусила Вељку - "Озбиљан комплекс!"
НАКОН што је боксер Вељко Ражнатовић покушао да исмеје перформанс водитељке Јоване Јеремић, који је уприличила током прославе њеног рођендана, она му је брзо јавно узвратила, у свом стилу.
26. 10. 2025. у 10:48
Коментари (0)