"ЖЕЛИМО ДА ЗВЕЗДИ..." Тренер Будућности пред дерби кола у "Пиониру"

Часлав Вуковић

09. 02. 2025. у 13:48

ДЕРБИ 20. кола АБА лиге у дворани "Александар Николић" одиграће Црвена звезда и Будућност. Пред меч у Београду говорио је тренер Подгоричана Андреј Жакељ.

ЖЕЛИМО ДА ЗВЕЗДИ... Тренер Будућности пред дерби кола у Пиониру

ФОТО: КК Будућност/Филип Рогановић/АБА лига

Свестан је словеначки стручњак квалитета противника.

- Знамо против кога играмо, то је евролигашка екипа са широким саставом и великим индивидуалним квалитетом. Звезда као тим игра одлично у последње време, долази у дерби из дуплог кола у Евролиги у којем је остварила два тријумфа и сигурно ће бити тешко - рекао је Жакељ.

Ипак, Будућност у Београд долази да изненади. Већ у главном граду Србије савладала Партизан.

- Ми желимо да Звезди отежамо посао, али далеко од тога да идемо у Београд да одиграмо само добру утакмицу, имамо своје циљеве и покушаћемо да изненадимо - закључио је Жак"ељ.

Подсетимо, Црвена звезда је у првом мечу ових ривала у Подгорици победила у неизвесној завршници са 75:73.

Утакмица у дворани "Александар Николић" игра се у понедељак од 20 часова. Црвено-бели у овај меч улазе са учинком 16-3, а Будућност 17-2.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)

Тениски свет је у августу 2024. потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. Али, након вишемесечне провере како се то десило, а за ту проверу нико жив није знао осим Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу, потом је за то сазнао читав свет - и то када је Италијан ослобођен оптужби. Морао је, истина, да мало паузира између овогодишњег Аустралијан опена и Ролан Гароса, а повратак "белом спорту" прославио је - упловљавањем у нову везу.

27. 10. 2025. у 20:40

ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ! Водитељка одбрусила Вељку - Озбиљан комплекс!

"ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ!" Водитељка одбрусила Вељку - "Озбиљан комплекс!"

НАКОН што је боксер Вељко Ражнатовић покушао да исмеје перформанс водитељке Јоване Јеремић, који је уприличила током прославе њеног рођендана, она му је брзо јавно узвратила, у свом стилу.

26. 10. 2025. у 10:48

Коментари (0)

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)