КУП РАДИВОЈА КОРАЋА - ПРОМЕЊЕНИ ТЕРМИНИ: Ево када се, заправо, играју утакмице!
Из безбедносних разлога, организатори су одлучили да помере термине полуфиналних утакмица завршног турнира Купа Радивоја Кораћа, који се и ове године одржава у Нишу.
FOTO: A.Ilic
Уместо раније планираних термина у 17.30 и 20.30, утакмице ће бити одигране у петак у новим терминима - први полуфинални дуел почиње у 16.00, док је други заказан за 20.00 часова.
Ова одлука донета је након консултација са надлежним институцијама, а циљ промене је осигурање максималне безбедности свих учесника и навијача.
Подсетимо, ако фаворити оправдају очекивања, управо у петак би, по први пут на овом турниру, у истом дану у хали "Чаир" били и навијачи Црвене звезде, и навијачи Партизана (њихови омиљени клубови могу да се састану тек у финалу, али оба финала су у истом дану).
Организатори су апеловали на гледаоце да дођу на време и поштују све безбедносне препоруке како би турнир протекао без инцидената.
На завршном турниру за титулу се боре следећи клубови: Црвена звезда, Партизан, Мега, ФМП, Спартак из Суботице, чачански Борац, Војводина из Новог Сада и Дунав из Старих Бановаца.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ РУКОМЕТНИ САВЕЗ СРБИЈЕ! Веселин Вујовић руши углед нашем спорту
11. 02. 2025. у 11:48
ПАНИКА У ДЕНВЕРУ! Никола Јокић дигао озбиљну фрку због једне ствари (ВИДЕО)
11. 02. 2025. у 11:06
ХРВАТСКА СТРЕПИ ЗБОГ ИСТИНЕ: Здравко Мамић хитно сазвао конференцију за штампу
10. 02. 2025. у 17:44
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! "Србија масовно производи нове Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
25. 03. 2026. у 13:00
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)