ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ФМП: Огњен Кузмић завршио сезону
НЕЋЕ по добром памтити овогодишње издање Купа Радивоја Кораћа кошаркаш ФМП-а Огњен Кузмић. Центар се повреди у полуфиналном дуелу против Црвене звезде, а сад је познат степен исте.
ФОТО: А. Илић
Клуб из Желензника се оглаисо саопштењем и открио да је за 34-годишњака из Добоја сезона завршена.
- КК ФМП обавештава јавност да је капитен екипе Огњен Кузмић на утакмици полуфинала Купа Радивој Кораћ задобио тешку повреду колена. Нажалост, прве прогнозе испоставиле су се тачним након детаљног прегледа. У питању је повреда предњег укрштеног лигамента (АЦЛ) и повреда медијалног лигамента. То нажалост значи и да је за Кузмића такмичарска сезона окончана. Куз, желимо ти и овим путем брз опоравак! - пише на Инстаграм налогу "пантера".
Кузмић је јако важан за игру ФМП-а. Он ове сезоне у АБА лиги просечно бележи 7,1 поен, 5,7 скокова и 0,6 асистенција.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ОВЕРАВА ПРОЛАЗ ДАЉЕ: Питање победника двомеча са Ларном решено је у Северној Ирској
Црвена звезда је једном ногом већ у трећем колу квалификација за Лигу шампиона након убедљиве победе од 4:0 у првом мечу против Ларна. Реванш на стадиону "Рајко Митић" (21.00) требао би да представља формалност за шампиона Србије, који жели да потврди одличну форму и без стреса избори наставак европског пута.
29. 07. 2026. у 06:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)