ДАУМ НАСМЕЈАО "ДЕЛИЈЕ": Повређени кошаркаш Звезде се огласио после Купа Радивоја Кораћа
Црвена звезда одбранила је трофеј у Купу Радивоја Кораћа пошто је после продужетка победила Партизан у нишком "Чаиру" са 89:83 (16:20, 24:17, 18:20, 19:20, 12:6), а након меча на друштвеним мрежама се огласио и кошаркаш црвено-белих Мајк Даум.

Foto: Profimedia
Амерички кошаркаш већ дуже време је одсутан због повреде и није познато када ће се поново вратити на паркет, али је дошао са екипом у Ниш и подржао саиграче у походу на пету титулу у Купу за редом.
Цео "пут" је овековечио и поделио на својим друштвеним мрежама уз шаљив коментар.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
- Оно кад добијеш "петицу" на групном раду, а ништа ниси урадио - кратко је написао Мајк Даум.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

ЈОКИЋ ПОДУЧАВА АМЕРЕ: Српски центар "продавао форе" пред Ол стар меч (ВИДЕО)
16. 02. 2025. у 08:37

РУС СВЕ ШОКИРАО: Медведев ударио на Светску антидопинг агенцију, па "пецнуо" Синера
16. 02. 2025. у 10:21

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, одржао је састанак са руским председником, Владимиром Путином.
09. 06. 2025. у 19:51

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)