ПОВЛАЧИ СЕ ЛЕГЕНДА: Србија га памти по лошем, а он сада завршава репрезентативну каријеру
Литвански кошаркашки репрезентативац Миндаугас Кузминскас саопштио је данас да се повлачи из националног тима.

FOTO: FIBA.Basketball
Кузминскас је навео да ће последњи меч у дресу литванске репрезентације одиграти против Естоније.
Литванија ће сутра у Клаипеди дочекати Естонију у мечу последњег, шестог кола групе Х квалификација за Европско првенство 2025. Обе селекције су раније обезбедиле пласман на Европско првенство 2025.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
- Ово је крај мог пута са репрезентацијом Литваније. Вероватно свако дете у Литванији које се бави кошарком сања само једно - да носи дрес репрезентације. Ја сам тај сан остварио и живео сам га више од деценије - написао је Кузминскас на Инстаграму, преноси данас Баскетњуз.
Кузминскас (35) је тренутно члан АЕК-а, а пре тога је играо за Каршијаку, Зенит, Локомотиву, Олимпијакос, Олимпију Милано, Њујорк, Уникаху, Жалгирис, Шиаулиаи, Перлас и Сакалаи.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Са репрезентацијом Литваније освојио је сребрне медаље на Еуробаскету 2013. и 2015. године, док је на овом другом био један од најефикаснијих играча у полуфиналу када је су Литванци победили Србију.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

ТАМНИ ОБЛАЦИ НАД ЕНФИЛДОМ: Ливерпулу остало да се бори за само један трофеј, али најважнији
У 246. издању чувеног ''Мерсисајд дербија'' Ливерпул ће дочекати Евертон.
02. 04. 2025. у 07:14

НИКОЛА ЈОКИЋ ЗАПАЊИО РИВАЛЕ! Џулијус Рендл после антологијске ноћи Србина: Брате, нећу да те лажем... (ВИДЕО)
Никола Јокић је поново шокирао светску кошаркашку јавност због оног што остварује у НБА лиги. Шокирани су и његови директни супарници.
02. 04. 2025. у 18:59

ЈЕДАН РАКИЈА, А ДРУГИ... Нећете веровати КАКО се зову пси новог амбасадора САД у Србији Марка Брновића
МАРК Брновић је увек поносно истицао своје порекло, уосталом ћерке му се зову - Милена и Софија.
31. 03. 2025. у 19:31
Коментари (0)