СТИГАО ЉУБИМАЦ АТАМАНА У АТИНУ! Панатинаикос довео добро познатог центра

Филип Милошевић

25. 02. 2025. у 19:43

Некадашњи центар Ефеса, Тибор Плајс, најновије је појачање Панатинаикоса. Тако ће искусни Немац поново радити са Ергином Атаманом са којим је освојио две титуле у Евролиги док су били у турском клубу.

СТИГАО ЉУБИМАЦ АТАМАНА У АТИНУ! Панатинаикос довео добро познатог центра

Фото: EPA-EFE/ERDEM SAHIN

- Освојили смо заједно две титуле Евролиге, имали смо веома добар однос, укупно девет трофеја у Турској -  изјавио је немачки центар медијима који су га дочекали у Грчкој.

- Провели смо много времена заједно, много пута смо славили и надам се да ћемо то наставити и овде. Знам Панатинаикос, иако сам увек био на супротној страни, као противник. Сада ћу имати прилику да упознам овај свет, ове фантастичне навијаче који ће бити наш шести играч. Узбуђен сам.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Према грчким изворима, Плајс ће у среду 26. фебруара, одрадити први тренинг са новим тимом и биће на располагању Атаману за меч Евролиге против Асвела у петак, 28. фебруара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

Црвена звезда и Лех Познањ су били у центру пажње звездашког дела јавности, а пред тај реванш меч 3. кола квалификација за Лигу шампиона, који је одигран у уторак у Београду, "делије" су добиле важно упозорење од свог вољеног клуба. Једна особа се није придржала тог апела и... могло би то баш скупо да кошта српског првака.

13. 08. 2025. у 19:44

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН МЛАДИХ: Снага и потенцијал за бољу будућност