СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ У ПАО: Атаман довео омиљеног центра
Немачки кошаркаш Тибор Плајс потписао је уговор са Панатинаикосом до краја сезоне, саопштио је данас грчки клуб.
Foto: Profimedia
Плајс (35) је сезону почео у италијанском Трапанију, а пре тога је играо за Ефес, Валенсију, Галатасарај, Јуту, Барселону, Басконију, Бамберг и Келн.
Он је за Трапани ове сезоне одиграо 17 утакмица и просечно је бележио шест поена и 3,4 скока по мечу.
Немачки центар је са екипом Ефеса освојио титуле у Евролиги 2021. и 2022. године, а у турском клубу је сарађивао са Ергином Атаманом, који је сада тренер Панатинаикоса.
Актуелни шампион Евролиге има проблема са повредама играча на центарским позицијама, пошто су ван терена Матијас Лесор и Омер Јуртсевен.
Кошаркаши Панатинаикоса ће 28. фебруара гостовати екипи Асвела у 27. колу Евролиге.
Бонус видео: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)