ТРИЈУМФ "МАНЕКЕНА" ПРЕД ПУТ У БЕОГРАД: Милано славио уочи меча са Звездом

Филип Милошевић

09. 03. 2025. у 20:00

Кошаркаши Олимпије Милана тријумфовали су у домаћем шампионату. Победили су Тревизо са 90:80.

ТРИЈУМФ МАНЕКЕНА ПРЕД ПУТ У БЕОГРАД: Милано славио уочи меча са Звездом

Foto: Profimedia

Брукс са 27 и Ледеј 17 поена били су најефикаснији у редовима тима из Милана, двоцифрен је био још Флакадори који је убацио 11 поена. Мацура са 25 је предводио стрелце Тревиза, Боуман је убацио 13, Керолајн 10.

Милано ће у наредном колу Евролиге гостовати у Београду. Играће против Црвене звезде, те у добром расположењу дочекују овај меч.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗАШАО СЕВЕРИНИН ФИЛМ, АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?

ИЗАШАО СЕВЕРИНИН "ФИЛМ", АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: "Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?"

ПЕВАЧИЦА Северина Вучковић је током каријере прошла кроз многе успоне и падове, а и данас се препричава њена анегдота са легендарним кантаутором Арсеном Дедићем.

09. 03. 2025. у 18:32

Коментари (0)

МОНСТРУМ КОЈИ БИ МОГАО ДОВЕСТИ ДО КРАЈА СВЕТА Трампово алармантно упозорење о највећој претњи човечанству