"ГРОБАРИ" ДОБИЛИ УПОЗОРЕЊЕ ОД КК БАЈЕРН! Немачки клуб се обратио на српском због новонастале ситуације

Танјуг

13. 03. 2025. у 17:11

Кошаркашки клуб Бајерн објавио је данас саопштење намењено навијачима Партизана, а оно им се баш и неће свидети.

ГРОБАРИ ДОБИЛИ УПОЗОРЕЊЕ ОД КК БАЈЕРН! Немачки клуб се обратио на српском због новонастале ситуације

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Немачки спортски гигант је саопштио данас да улазнице за утакмицу Еврлиге против београдских црно-белих, која је на програму 27. марта, нису пуштене у продају, а и да није сигурно да ли ће уопште и бити. 

- Драги навијачи Партизана, захвални смо вам што се распитујете о картама за нашу утакмицу 27. марта. Још нисмо започели званичну отворену продају карата и није сигурно да ли ће је уопште бити - наводи се у клупској објави на друштвеним мрежама и то на српском језику.

Томе је додато и следеће:


- Ако дође до отворене продаје, објавићемо то што је пре могуће. Имајте на уму да ће карте купљене на неовлашћеним платформама попут Виагого-а или иБеја бити поништене, те вам неће бити омогућен улазак на утакмицу! 


Бајерн ће у оквиру 32. кола Евролиге дочекати Партизан 27. марта од 20.30 сати. Утакмица може да буде пресудна за оба клуба у трци за пласман у плеј-оф или плеј-ин. 

Међу навијачима Партизана у дијаспори влада огромно интересовање, а претходних сезона црно-бели су у Минхену увек имали подршку од најмање две хиљаде присталица. 

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: Ипак је бољи у политици! (ФОТО/ВИДЕО)

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)

БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).

29. 05. 2025. у 14:49

Коментари (0)

РИВИЕРА MONTENEGRO SWISSÔTEL У БУДВИ БУДИ НАЈВЕЋИ ИНТЕРЕС КУПАЦА НЕКРЕТНИНА ЗБОГ ПОСЕБНОГ ПРОГРАМА РЕНТИРАЊА