ПОД ЛУПОМ ЕВРОЛИГЕ: Директор најелитнијег европског такмичења гледаће Дубаи - Партизан
Директор Евролиге Паулијус Мотиејунас у понедељак ће гледати окршај 23. кола АБА лиге између Дубаија и Партизана.

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Директор Евролиге, по сазнањима Моззарт Спорта, искористиће прилику да на делу види како изгледа Дубаи као клуб и да обави разговоре са његовим челницима о будућности и потенцијалном прикључивању Евролиги.
Меч између Дубаија и Партизана игра се у понедељак од 16.30.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

"ДО НАС ЈЕ, А НЕ ДО ОКОЛНОСТИ": Огласио се тренер Чукаричког пред утакмицу са Партизаном
15. 03. 2025. у 12:00

САМО ЗА ОНЕ СА ЈАКИМ ЖИВЦИМА! Партизан поражен од Барселоне и то како...
14. 03. 2025. у 22:31 >> 22:45

НИКОЛА ЈОКИЋ ЋЕ ВЕЧЕРАС ИМАТИ ДОДАТНИ МОТИВ: Денвер зна како се прави брејк у Оклахоми
ДЕНВЕР Нагетси ће у петој утакмици полуфинала плеј-офа западне конференције гостовати Оклахоми.
13. 05. 2025. у 08:55

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
13. 05. 2025. у 18:15

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)