КОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС НА ЈАДРАНУ! Хрват оптужио Црвену звезду да је наместила меч са Спартаком

Новости онлине

01. 04. 2025. у 12:19

СВЕ је шокирао јучерашњи пораз Црвене звезде од Спартака, али не и хрватског новинара Томислава Хорвата, који је оптужио шампиона Србије за нечасне радње.

КОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС НА ЈАДРАНУ! Хрват оптужио Црвену звезду да је наместила меч са Спартаком

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Овим неуспехом, црвено-бели су практично себи "резервисали" четврто место пред почетак плеј-офа у АБА лиги, док су Суботичани упели да се домогну седмог места, што их тренутно води даље.

Управо је тај сегмента запао за око Томиславу Хорвату, некадашњем хрватском новинару, који је Звезду оптужио да је наместила утакмицу и пустила Спартак.

- Црвена звезда пушта утакмице и урушава регуларност АБА лиге! Звезда је данас у Београду изгублиа од Суботице. Очигледно пуштање. С овим потезом Задар је испао из плаy-офф зоне. Није то Задру толико битно, колико је ово "пе***ски" потез Звезде. Тако се не понаша велики клуб - стоји на "X" налогу Томислава Хорвата.

Фото: Принтскрин

 

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре