"БИЋЕ ТЕШКО АЛИ БИ ПОБЕДА ВРАТИЛА САМОПОУЗДАЊЕ ЕКИПИ": Бонга расположен пред меч са Реалом
Кошаркаши Партизана дочекаће у четвртак од 20.30 часова Реал Мадрид у Београдској арени у оквиру 34. колу Евролиге.
FOTO: M. Vukadinović
Кошаркаш Партизана Исак Бонга рекао је да "црно-бели" желе да победе Реал и да је то битно за самопоуздање.
- Очекивања су иста као и увек, да победимо. Ово је последња утакмица, али нам значи много јер желимо да завршимо на најбољи могући начин. То је битно за самопоуздање, ми смо професионалци и знамо шта нас очекује - рекао је Бонга.
ФОТО: М. Вукадиновић
Кошаркаш црно-белих је навео да је важно да екипа напредује пошто јој предстоје обавезе у АБА лиги и Суперлиги Србије. Бонга је рекао и да се сећа туче коју су имали играчи Партизана и Реала у четвртфиналној серији Евролиге 2023. године и додао да је све то део кошарке.
- Сећам се видеа, много је емоција... Несрећна ситуација, никад не желите да се то деси - рекао је Бонга.
Кошаркаши Партизана се налази на 11. месту на табели Евролиге са 16 победа и 17 пораза, док је Реал на седмој позицији са учинком 19-14.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
ЧЕТВРТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Доминацији Николе Јокића нема краја!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси дочекују Мемфис гризлисе (3.00).
11. 02. 2026. у 14:00
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)