ЕУФОРИЈА ЕВРОЛИГЕ: Грчки великан већ распродао све годишње карте за наредну сезону!

Танјуг

17. 04. 2025. у 15:20

Кошаркашки клуб Панатинаикос саопштио је данас да је распродао све доступне сезонске карте за следећу сезону.

ЕУФОРИЈА ЕВРОЛИГЕ: Грчки великан већ распродао све годишње карте за наредну сезону!

FOTO: EPA

Како се наводи у објави грчког клуба, за 48 сати продато је 15.000 годишњих карата за сезону 2025/26.

- Наши навијачи су пожурили да обезбеде своја места у 'ОАКА' арени за предстојец́у сезону и још једном доказали своју непоколебљиву веру и љубав према тиму. Хвала вам на сталној подршци. Заједно настављамо да стварамо историју. Чиста страст, чисто лудило. Хвала вам што сте још једном доказали своју лојалност. Хвала вам што стварате историју. Хвала вам што сте ове бројке претворили у стварност - наводи се у објави клуба из Атине.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Панатинаикос је актуелни шампион Европе, а у четвртфиналу Евролиге ће играти против Ефеса.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: Екстремни страх и фокус да се побегне

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"

"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."

30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33

Коментари (0)

КЊИЖЕВНА МАГИЈА НА ДОРЋОЛУ: Прво београдско вече Мирјане Бобић Мојсиловић у Фондацији Mozzart