СФЕРОПУЛОС ПРЕД КРКУ: Морамо да будемо фокусирани на обавезе у одбрани
ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Јанис Сферопулос изјавио је данас да његова екипа мора да одигра добру одбрану против Крке у 29. колу АБА лиге.
FOTO: M. Vukadinović
Црвено-бели дочекаће сутра од 20 часова тим из Новог Места у "Београдској арени".
- Играмо против одличног нападачког тима са искусним играчима који могу да вас казне ако имају свој дан. Ми морамо да будемо фокусирани на наше обавезе у одбрани и да одиграмо утакмицу у складу са нашим стандардима. Поштујемо екипу Крке и желимо да одиграмо добру утакмицу на обе стране терена - рекао је Сферопулос, а пренео сајт клуба.
Кошаркаш Црвене звезде Лука Митровић изјавио је да он и саиграчи желе да одиграју добру утакмицу и дођу до победе против словеначког клуба.
- Очекује нас утакмица против искусног тима, имају кошаркаше који дуго играју у АБА лиги. Ми ћемо ове утакмице до почетка плеј-офа искористити да се освежимо и тренирамо добро, али свакако да резултатски значај ових утакмица нећемо запоставити - поручио је Митровић.
За црвено-беле неће играти повређени Џоел Боломбој и Дејан Давидовац.
Звезда се налази на четвртом месту на табели АБА лиге са учинком 20-7, док је Крка на 14. позицији са учинком 5-23.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ПОРЕДИ ГА СА ПРЕДСЕДНИЦИМА АМЕРИКЕ: Никола Јокић овакве речи никада није доживео
26. 04. 2025. у 14:03
ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МАДРИДУ: Квалификант елиминисао 19. тенисера света
25. 04. 2025. у 15:51
ИЗДАЈА КОЈА ЋЕ СРБИНА ДА ЗАБОЛИ ! Арапи "забили нож у леђа" Александру Митровићу
25. 04. 2025. у 10:07
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)