"НЕ МОЖЕ СЕ ТРПЕТИ ШАМАРАЊЕ": Ово је порука за Евролигу
Кошаркаши Панатинаикоса поражени су резултатом 85:82 у четвртој утакмици против Анадолу Ефеса, који је изједначио серију на 2:2.

FOTO: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Директор за комуникације Панатинаикоса Димитрис Контос огласио се након пораза свог тима од Анадолу Ефеса у четвртој утакмици плеј-оф серије Евролиге.
Контос је у свом обраћању јасно ставио до знања да је незадовољан суђењем, али и односом који Евролига има према Панатинаикосу.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
- Сви виде шта се дешава и то не само на утакмицама Панатинаикоса. Мора постојати поштовање према клубовима, поштовање према игри, поштовање према великим играчима. Не можемо да се бојимо казне или новчане глобе ако се усудимо да проговоримо - рекао је Контос.

FOTO: EPA
Посебно се осврнуо на третман Кендрика Нана, који, према његовим речима, заслужује пажњу целокупне кошаркашке заједнице.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
- Третман Нана треба да буде коришћен као негативни пример на семинарима. Сви виде, сви разумеју који клубови су фаворизовани, а који оштећени - рекао је Контос.
Контос није штедео речи када је говорио о неправди која, како тврди, погађа његов клуб.
- Цео свет види шта се дешава. Не може се толерисати овакво "шамарање". То је питање поштовања. Не смемо се крити иза речи. Сви виде ко има повластице, а ко не. Панатинаикос никада није тражио повластице. То је најуспешнији клуб у историји Евролиге, што доказују и освојени трофеји, и заслужује поштовање. Сви то разумеју - рекао је Контос.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

НЕ ЖЕЛЕ ИХ У ФЕНЕРУ: Тадић и Џеко примили лоше вести, Мурињо их прецртао са списка
03. 05. 2025. у 08:40

ФИНАЛЕ ЛШ - КЛАДИОНИЦЕ И ИСТОРИЈА ФАВОРИЗУЈУ ПСЖ, АЛИ...: "Свеци" јуришају на "триплу круну", али и "нероазури" се нешто питају
ЧЕКА нас прави спектакл у финалу Лиге шампиона! У суботу од 21.00, на минхенској „Алијанц арени“, за трофеј најпрестижнијег европског клупског такмичења бориће се Пари Сен Жермен и Интер Милано.
31. 05. 2025. у 09:59

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.
29. 05. 2025. у 20:16

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (0)