И ТО ЈЕ НБА ЛИГА ДОЧЕКАЛА! Оборен рекорд Мајкла Џордана
У ноћи између недеље и понедељка кошаркаш Кливленда Донован Мичел оборио је рекорд најбољег кошаркаша свих времена - Мајкла Џордана.
Фото: Профимедиа
У свакој сезони у каријери је до сада играо плеј-оф, осам пута заредом, и у првом мечу са Индијана Пејсерсима оборио је рекорд Мајкла Џордана. Постизао је најмање 30 поена у свакој првој утакмици плеј-оф серије осам пута заредом, чиме је престигао најбољег кошаркаша свих времена у тој статистичкој категорији.
На пет утакмица у овом плеј-офу, Мичел бележи 25,6 поена, 3,6 скокова, четири асистенције и 1,4 украдену лопту.
Поред сјајне партије Мичела, Индијана је направила брејк и славила на терену Кавалирса.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЋЕ БИТИ МВП?! Ово је табела са гласовима - Шеј у предности, али...
05. 05. 2025. у 14:32
"МИСЛИМ ДА ЈЕ ГАЗДА БИО У ПРАВУ": Никола Јокић проговорио о смени Мајка Мелоуна
04. 05. 2025. у 13:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ НИЈЕ МАЧЈИ КАШАЉ: Дешан одмара европске прваке у једној од последњих провера пред старт Мундијала
ФРАНЦУСКА започиње завршне припреме за Светско првенство у четвртак увече, када ће на стадиону „Божуар” у Нанту угостити селекцију Обале Слоноваче.
04. 06. 2026. у 10:28
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)