ПАРТИЗАН ДОНЕО ОДЛУКУ: Познато да ли Џонс, Бонга и Браун играју против Спартака у АБА лиги
НАЈВЕЋА дилема пре утакмице плеј-офа АБА лиге између Партизана и Спартака је била та да ли ће Карлик Џонс, Исак Бонга и Стерлинг Браун играти на том дуелу.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Њих тројица су били учесници уличне туче пре неколико дана и није било познато до сад да ли ће се наћи у саставу, преноси "Моззартспорт".
Стручни штаб је одлучио да их уврсти у тим. Утакмица је битна, јер је у питању четвртфинале, тачније елиминациона фаза такмичења.
Из клуба нису имали намеру да поступе као прошле године кад су за трећи меч финала АБА лиге одстранили из екипе Џејмса Нанелија после сукоба са Стефаном Лазаревићем.
Жељко Обрадовић је ван састава за меч са Суботичанима оставио Тајрика Џонса, Митра Бошњаковића и Марија Накића.
Подсетимо, утакмица Партизан - Спартак игра се у 19 часова у "Београдској арени".
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)