ДРАМА У КОЛОРАДУ! Кошаркаши Денвера гледају и не верују шта се дешава пред одлучујћи меч са Оклахомом
ДРАМА у Денверу пред шесту утакмицу Нагетса и Тандера у ноћи између четвртка и петка од 2.30 по српском времену.

FOTO: Tanjug/AP
Наиме, америчка поп певачица Кејти Пери имала је заказан велики концерт за 15. мај у "Бол арени" и навијачи су се уплашили шта ће се десити са утакмицом коју Денвер игра против Оклахоме у ноћи између четвртка и петка. Било је и оних који су "ширили теорије" да ће се због тога утакмица плеј-оф серије одложити, међутим предност је имао кошаркашки клуб.
Посебно је занимљиво да су се карте за концерт Кејти Пери продавале све до уторка поподне, што указује на одређену неизвесност и конфузију међу организаторима. Тек након договора са челницима Денвер Нагетса донета је одлука о померању музичког догађаја.
Ова одлука потврђена је и кроз промену термина концерта, који је померен за 10. јул, а све претходно купљене улазнице и даље ће важити.
Занимљиво је да се слична ситуација већ догодила раније током плеј-офа када је Кајли Миног такође морала да помери свој наступ из истог разлога - доминације НБА термина у "Бол арени".
Подсетимо, шести меч серије Денвера и Оклахоме игра се у ноћи између четвртка и петка од 2.30.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

ШТА МУ БИ? Легендарни Американац окренуо плочу, прецртао Николу Јокића
15. 05. 2025. у 08:56

"ЛАГАО САМ, НИКОЛА ЈОКИЋ НИЈЕ...": Гилберт Аренас шокирао Америку изјавом о Србину
14. 05. 2025. у 22:20

ЖАЛИ БОЖЕ СА КИМЕ НИКОЛА ЈОКИЋ ИГРА: Невероватно шта се дешава у Денверу...
14. 05. 2025. у 17:41

ТЕШКО ЈЕ БЕЗ БОГДАНА, ЈОКИЋ СЕ ДАНАС НЕЋЕ ФОРСИРАТИ: Србија наставља првенство без капитена
КОШАРКАШКА репрезентација Србије ће се у четвртом колу групе "А" састати са Чешком.
01. 09. 2025. у 08:00

"ОН СЕ БОГА НЕ БОЈИ!" Украјина у шоку због Шевченка
Откако је 2022. почео рат у Украјини, који Русија зове "Специјална војна операција", право је чудо да украјински спорт опстаје и на домаћој, и на међународној сцени. Јер, само живети у таквим условима није лако, а камоли тренирати и надметати се. Па опет, иако постоје чак и интернационални успеси украјинских спортиста, постоје и раздори. Ово је сведочанство о једном од њих - и у центру пажње је једна од истинских легенди украјине, Андреј Шевченко.
01. 09. 2025. у 15:24

БОШКО ЈАКОВЉЕВИЋ НАПУСТИО "К1": Ево на коју телевизију прелази
ОМИЉЕНИ телевизијски водитељ, манекен и стилиста до скоро је био део телевизије "К1"
31. 08. 2025. у 11:33
Коментари (0)